KONST / Litografier / Färglitografi 13568199
nr 1356 8199
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/20. Motivet: 30x43 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:03:35